Decathlon ile Sportif işbirliği

Decathlon ile Sportif işbirliği

  • Kampanyadan, kampanya tarihleri arasında günübirlik doğa yürüyüşü, kamp, trekking, tırmanış veya dağcılık sporlarından en az 100 TL ve üzeri alışveriş tüm Decathlon Hesap üyesi müşteriler, Kısakaya Boulder’ın tırmanış başlangıç eğitimi dersinde geçerli olmak üzere %50 indirim fırsatı (ayakkabı ve toz kullanımı ücretsiz olacak şekilde) kazanacaktır. Dileyen üyeler tırmanış eğitim paketini %15 indirimli olacak şekilde de satın alabileceklerdir. Eğitim paketi 4 ders ve 1 aylık duvar kullanımını kapsamaktadır.Decathlon Hesap üyeliği ücretsiz olup, https://goo.gl/7Qpy5f adresinden üyelik başlatılabilir.
  • Kampanyaya hak kazanan katılımcılar kampanya dönemi boyunca Decathlon Ankamall mağazasındanyaptıkları alışverişlerden sonra kendilerine giden kampanya e-postasını Kısakaya Boulder yetkilisine gösteremeleri koşuluyla kampanyadan faydalanabilecektir. Kısakaya Boulder iletişim bilgileri:info@kisakayaboulder.com
  • Kampanya yalnızca DECATHLON ANKAMALL mağazası üzerinden yapılan alışverişlerde geçerli olacaktır.
  • Kampanya dönemi boyunca her müşteri 1 kez katılma hakkına sahiptir. Kampanya kapsamında hizmeti sağlayacak firmanın hizmeti sağlaması sırasında doğabilecek olumsuz durumlardan Decathlon sorumlu değildir.
  • https://www.decathlon.com.tr/kisakaya.html?utm_source=partnerwebsite&utm_campaign=kisakaya